| RSS
Понедельник
29.04.2024, 13:42

КИЕВСКИЙ КЛУБ ЛЮБИТЕЛЕЙ ОРХИДЕЙ

Главная ФотоальбомРегистрация Вход
Вас приветствует Киевский клуб любителей орхидей! Приятного времяпровождения!
        
       
[Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Хвастаемся » Давайте хвастаться!!! » Статьи, заметки
Статьи, заметки
MarishkaДата: Пятница, 13.06.2014, 11:35 | Сообщение # 1
НИ ДНЯ БЕЗ ФОРУМА
Группа: СВОЙ ЧЕЛОВЕК
Сообщений: 1190
Репутация: 43 []
Статус: Никого нет дома
Город: Житомир
Награды: 103
Как я давно не была в хвастах. столько всего нацвело. вы все такие молодцы!! Поздравляю с цветением! ^_^
Я вот прихвасну немножко необычно и не своими достижениями. Я работаю в районной газетке в небольшом городке в Житомирской области. и вот решила написать статью о нашей с вами коллеге, активной участнице форума Ире flamingo, она родом с нашего городка. понимаю, что написано довольно поверхностно, но для рядового читателя нашей местности это все очень дико, ново и очень интересно



 
AknirДата: Пятница, 13.06.2014, 12:31 | Сообщение # 2
ЗАГЛЯНУВШИЙ
Группа: ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
Сообщений: 81
Репутация: 17 []
Статус: Никого нет дома
Награды: 8
Поздравляю всех с прекрасным цветением!!! Как приятно любоваться на цветы , ведь свои далеко (и за это не люблю отпуск). Показывайте почаще пожалуйста!!!

Интересно, как называется газета:)? Хочу попросить сестру купить. Она живет в Житомире:)
 
MarishkaДата: Пятница, 13.06.2014, 12:44 | Сообщение # 3
НИ ДНЯ БЕЗ ФОРУМА
Группа: СВОЙ ЧЕЛОВЕК
Сообщений: 1190
Репутация: 43 []
Статус: Никого нет дома
Город: Житомир
Награды: 103
Aknir, газета Романівський вісник. у продажі в Житомирі її нема. її треба виписувати)

 
milana1726Дата: Пятница, 13.06.2014, 13:11 | Сообщение # 4
ЗВЕЗДА ФОРУМА)
Группа: СВОЙ ЧЕЛОВЕК
Сообщений: 2848
Репутация: 109 []
Статус: Никого нет дома
Город: Славутич
Награды: 96
Marishka, мне понравилась статья и оформление, очень здорово!



Людмилка :)
 
flowerДата: Пятница, 13.06.2014, 14:31 | Сообщение # 5
ЭТО МОЙ ДОМ
Группа: АДМИНИСТРАТОР
Сообщений: 43605
Репутация: 465 []
Статус: Никого нет дома
Город: Киев
Награды: 597
Marishka, а есть у тебя текстовка, а то мне тяжело прочитать, фото не кликабельно, для меня шрифт мелковат))
 
MarishkaДата: Пятница, 13.06.2014, 14:37 | Сообщение # 6
НИ ДНЯ БЕЗ ФОРУМА
Группа: СВОЙ ЧЕЛОВЕК
Сообщений: 1190
Репутация: 43 []
Статус: Никого нет дома
Город: Житомир
Награды: 103
Понад 170 дивовижних екзотичних орхідей вирощує вдома Ірина Разводовська
Таким незвичним хобі, як вирощування орхідей, Ірина Разводовська займається ось уже 12 років. Збирає не лише фаленопсиси, які зазвичай продаються в наших магазинах, а й рідкісні і дуже незвичні види.
Розпочалось все з купленого цимбідіума, за яким не знала як правильно доглядати, тож, як мовиться, робила все «методом тику». Потім до колекції додались звичні гібридні фаленопсиси, одонтоглоссуми. А після народження донечки Ірина ще більше захопилась квітами, і кількість їх за дуже короткий період зросла до 160 штук. Певний час пробувала доглядати одразу за понад двома сотнями орхідейок, але фізично осилити такий об’єм роботи не змогла.
Величезну Іринину любов до екзотичних квітів можна легко пояснити, адже її мама – вчителька біології Романівської гімназії Людмила Разводовська – прищеплювала доньці це почуття до світу рослин ще з раннього дитинства.
«Живе вся моя колекція на полицях, підвіконниках, стійках для квітів, підставках – всюди, де є вільний сантиметр. З осені до весни орхідеї додатково підсвічую, а тим, яким потрібен відпочинок для закладання квітів, – влаштовую пониження температури і скорочую світловий день», – розповідає Ірина.
У колекціонерки є найрізноманітніші і найрідкісніші орхідеї з усіх куточків світу: Мексики, Бразилії, Перу, Еквадору, Тайланду, Японії, о. Борнео, Німеччина, Італіїі т.д.
Серед найдивовижніших орхідей –оeceocladesgracillima, яка притягує увагу своїми зміїними листочками, ірsychopsiskramerianum - теж дуже цікавий вид. А ще – Stanhopeaintermedia, яку дуже важко змусити цвісти, оскільки потребує надто специфічних умов, але коли все ж з’являється квітка – то для Ірини це справжнє свято, що вдалося «вмовити» таку «вереду». Між іншим, цвіте вона лише 3 дні і має неприємний запах риби, тому серед любителів орхідей отримала назву «вонючка».
«Найдорожча для мене орхідея, не в грошовому еквіваленті, а для душі – моя красунечка гібридна катлейка, квіти якої більше долоні (на фото). Цвіте щорічно букетиком з декількох квіток і приємно, інтенсивно пахне, наче лілія з ваніллю. А от за ціною – можливо Dtps. I-Hsin SpotEagle, він зараз рідкісний і бажаний», - зазначила Ірина.
Доглядати за такою колекцією – надзвичайно важко. Адже квіти потребують постійної уваги, наче маленькі діти: світло має бути не надто яскравим і не надто тьмяним, не може навіть іти мова про протяги, але має бути постійне провітрювання, одній квітці потрібна висока температура, іншій, навпаки – низька, поливати частину треба рясно, частину – зрідка. Тож цвітіння колекції для Ірини – подяка орхідейок за турботу, наполегливість, постійність і любов.


 
flowerДата: Пятница, 13.06.2014, 15:13 | Сообщение # 7
ЭТО МОЙ ДОМ
Группа: АДМИНИСТРАТОР
Сообщений: 43605
Репутация: 465 []
Статус: Никого нет дома
Город: Киев
Награды: 597
хорошо написала
 
MarishkaДата: Пятница, 13.06.2014, 15:22 | Сообщение # 8
НИ ДНЯ БЕЗ ФОРУМА
Группа: СВОЙ ЧЕЛОВЕК
Сообщений: 1190
Репутация: 43 []
Статус: Никого нет дома
Город: Житомир
Награды: 103
flower, milana1726, спасибо! хотя комплементов заслуживает именно Ира, ведь умеет ухаживать за довольно необычной коллекцией. такие интересные сочетания орхидей мало у кого бывают :)

 
elena_pДата: Пятница, 13.06.2014, 18:22 | Сообщение # 9
ЗВЕЗДА ФОРУМА)
Группа: СВОЙ ЧЕЛОВЕК
Сообщений: 3416
Репутация: 146 []
Статус: Никого нет дома
Город: Харьков
Награды: 203
Цитата Marishka ()
Ире flamingo

а ее по фото не узнала :) а вот по целогине думаю я это фото гдето уже видела.


меня зовут Елена
 
flamingoДата: Суббота, 14.06.2014, 13:21 | Сообщение # 10
СВОЙ ЧЕЛОВЕК
Группа: СВОЙ ЧЕЛОВЕК
Сообщений: 878
Репутация: 47 []
Статус: Никого нет дома
Город: Киев
Награды: 155
55 Мариш,мне очень приятно.
Статья-именно твое достижение )) Моё-то так,просто хобби,приносящее удовольствие ( мне по крайней мере и дискомфорт окружающим :) ) Вон нас сколько тут собралось,надеюсь и в Романове когда-нибудь такой клубик соберется :)
 
Форум » Хвастаемся » Давайте хвастаться!!! » Статьи, заметки
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024