| RSS
Четверг
18.04.2024, 03:09

КИЕВСКИЙ КЛУБ ЛЮБИТЕЛЕЙ ОРХИДЕЙ

Главная ФотоальбомРегистрация Вход
Вас приветствует Киевский клуб любителей орхидей! Приятного времяпровождения!
        
       
[Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » Магазины в которых мы бываем » Магазины и всё что связано с продажей орхидей » ОСТОРОЖНО МОШЕННИКИ!!! (Будьте бдительны!)
ОСТОРОЖНО МОШЕННИКИ!!!
абрикосикДата: Пятница, 13.06.2014, 16:53 | Сообщение # 31
ЗАГЛЯНУВШИЙ
Группа: ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
Сообщений: 16
Репутация: 0 []
Статус: Никого нет дома
Город: Севастополь
Награды: 2
Мне , к сожалению, не попались.

Сообщение отредактировал абрикосик - Пятница, 13.06.2014, 16:54
 
тата_30Дата: Воскресенье, 02.10.2016, 19:47 | Сообщение # 32
ЗАГЛЯНУВШИЙ
Группа: ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
Сообщений: 1
Репутация: 0 []
Статус: Никого нет дома
Город: Луцк
Награды: 0
добрий вечір
Хочу написати про не чесного продавця (нік Rulitta вона ж Руслана Куркина)
з яким не пощастило мені нажаль і для тої орхідеї, що вже у смітнику.
На одному з форумів побачила її оголошення про продажу орхідеї, ціну спочатку зависила мені, хоча в темі була менша.Але то не про те. Списалися обмінялися фото.І ось отримую посилку, а там орхідея перевязана резинкою канцелярською в пакеті!!!! нічим не закріплена тільки сітка з букету в коробці, я звісно дуже здивувалась такій фантазії...??? Дістала орхідейку,а вона вся мокра, і цвіль була на шийці, звісно я її дістала з грунту а там вже і гниль на лице.
фото добавляю(на фото гниль присипала).Я відразу відписала і вислала фото. Проблема з орхідеєю не вирішилась, вона з часом потрапила в орхо рай...............
На листи продавець коментувала однаково, мол вина моя, бо я не вчасно скинула адресу для відправки (11год дня)а вона на пошті провалялася весь день(в кульку з резинкою на шийці), навіщо я її дістала з горшка!!!
На наступні листи про повернення грошей коментар був лише один нема зарплати, тоді верну(сама ж продавець зникла не місяць, мотивуючи ще тим що її нема в Україну , щоб переслати гроші).Ось так я купила орхідею, нажаль її не спасла, а продавця не раджу нікому, бо зробить вас винних..

Добавлено (02.10.2016, 20:47)
---------------------------------------------
ось відповідь на мій лист про повернення грошей
і знову винна я

Можете, мені давати антирекламу де схочете. У мене такий випадок перший..ви навіть не можете признати що також винуваті у ситуації!!! На рахунок жаби, не судіть по собі. Буде мені реклама подякую...але і грошей тоді не чекайте.

2 жовт. 2016 р. 20:24 "Руслана Куркина" пише:
Прикрепления: 6466299.jpg (26.7 Kb)


Сообщение отредактировал тата_30 - Воскресенье, 02.10.2016, 19:43
 
flowerДата: Воскресенье, 02.10.2016, 20:11 | Сообщение # 33
ЭТО МОЙ ДОМ
Группа: АДМИНИСТРАТОР
Сообщений: 43605
Репутация: 465 []
Статус: Никого нет дома
Город: Киев
Награды: 597
тата_30, к сожалению,покупая с рук у незнакомого человека, риск нарваться на плохое качество растения, есть всегда.
 
Форум » Магазины в которых мы бываем » Магазины и всё что связано с продажей орхидей » ОСТОРОЖНО МОШЕННИКИ!!! (Будьте бдительны!)
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024