| RSS
Воскресенье
19.05.2024, 03:29

КИЕВСКИЙ КЛУБ ЛЮБИТЕЛЕЙ ОРХИДЕЙ

Главная ФотоальбомРегистрация Вход
Вас приветствует Киевский клуб любителей орхидей! Приятного времяпровождения!
        
       
[Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Магазины в которых мы бываем » Магазины и всё что связано с продажей орхидей » де у Львові купуємо орхідеї (магазини, гуртовні і.т.д)
де у Львові купуємо орхідеї
lk22Дата: Суббота, 24.08.2013, 22:46 | Сообщение # 256
ЗАГЛЯНУВШИЙ
Группа: ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
Сообщений: 20
Репутация: 0 []
Статус: Никого нет дома
Город: Львов
Награды: 0
Storczyk, залежно звідки Ви хочете їхати. Маршрутки ніби тут.
www.map-lviv.lviv.ua/маршрути/м-львів/



Мені важко щось Вам порадити бо пересуваюсь пішки, або на авті.
Якщо їхати зі сторони Б.Хмельницького-Торпедо, то після автобазару ч-з метрів 150-200 буде вказівник (боюсь збрехати) щось ніби спортивно-туристичне, але написана адреса Богданівська, 42. Звертаєте туди, до кінця провулку. Справа та гуртовня з таблички, зліва побачите сірі будівлі теплиць. Новий завоз обіцяли в понеділок (не знаю наскільки це правда). Якщо поїдете, вдалого полювання.
 
StorczykДата: Воскресенье, 25.08.2013, 10:47 | Сообщение # 257
ЧОКНУТЫЙ ОРХИЕВОД
Группа: ГЛАВНЫЙ МОДЕРАТОР
Сообщений: 1886
Репутация: 177 []
Статус: Никого нет дома
Город: Львов
Награды: 99
lk22, JC_ThankYou район поблизу АС-2 знаю непогано. Мені їхати або з центру, або з Сихова напряму - тому перебираю різні варіанти

Keep Calm And Grow Orchids

Сообщение отредактировал Storczyk - Воскресенье, 25.08.2013, 10:48
 
IriwaДата: Пятница, 06.09.2013, 10:47 | Сообщение # 258
ПУСКАЮЩИЙ КОРНИ
Группа: СВОЙ ЧЕЛОВЕК
Сообщений: 372
Репутация: 6 []
Статус: Никого нет дома
Город: Львов
Награды: 21
Народ, якщо комусь потрібні Зигопеталюми - стукайте в приват... 55
 
LediannДата: Пятница, 06.09.2013, 15:06 | Сообщение # 259
ПУСКАЮЩИЙ КОРНИ
Группа: СВОЙ ЧЕЛОВЕК
Сообщений: 382
Репутация: 26 []
Статус: Никого нет дома
Город: Львов
Награды: 33
Хто був в телиці на Богданівській 42. Є щось на даний момент там цікаве?
 
lk22Дата: Воскресенье, 08.09.2013, 22:31 | Сообщение # 260
ЗАГЛЯНУВШИЙ
Группа: ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
Сообщений: 20
Репутация: 0 []
Статус: Никого нет дома
Город: Львов
Награды: 0
Туди потрібно їхати після завозу квітів. Можливо попередньо задзвонивши. Я востаннє там був в понеділок після Дня Незалежності. День завозу. Приперся після обіду - ауууууу........ Дівчата сказали що оптовики зранку вигребли майже все. Залишились стандартні кольори, фали перебрані, в не найкращому стані, хоча ціни нижчі ніж на Шуварі.
 
sova-baДата: Вторник, 10.09.2013, 19:00 | Сообщение # 261
ЗАГЛЯНУВШИЙ
Группа: СВОЙ ЧЕЛОВЕК
Сообщений: 126
Репутация: 8 []
Статус: Никого нет дома
Город: Львов
Награды: 8
дівчата, де у Львові купуєте акарициди?Терміново треба... Щось типу Аполло
 
koshkaДата: Понедельник, 16.09.2013, 10:56 | Сообщение # 262
ЗАГЛЯНУВШИЙ
Группа: ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
Сообщений: 55
Репутация: 2 []
Статус: Никого нет дома
Город: Львов
Награды: 3
Магазин "Зелений Світ" м. Львів, вул. Городоцька, 110 (032) 238-37-51

І ще - дуже непоганий... не скажу магазинчик, але ятка на В.Великого, зупинка біля "Нового ЦУМу", другий ряд від зупинки, просто посередині ряду. Там буває усе, що важко знайти у інших місцях. І продаваць дуже адекватна)


Сообщение отредактировал koshka - Понедельник, 16.09.2013, 10:57
 
StorczykДата: Пятница, 18.10.2013, 22:04 | Сообщение # 263
ЧОКНУТЫЙ ОРХИЕВОД
Группа: ГЛАВНЫЙ МОДЕРАТОР
Сообщений: 1886
Репутация: 177 []
Статус: Никого нет дома
Город: Львов
Награды: 99
Нижній Шувар, Квітковий дім - міні-цимбідіуми по 75,00 грн., міді - 150,00 грн. Гарної якості, можна брати на подарунок. Є жовті, рожеві, лайм Там і ванди по 350,00 грн., з них 2 фіолетові а-ля Apec Blue, 1 рожева, подібна на Mikasa Pink. Рекомендую, з голови до ніг ванди бездоганні та здорові

Keep Calm And Grow Orchids
 
margo2012Дата: Понедельник, 09.12.2013, 11:26 | Сообщение # 264
ЗАГЛЯНУВШИЙ
Группа: ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
Сообщений: 32
Репутация: 0 []
Статус: Никого нет дома
Город: Львов
Награды: 0
Всім привіт. Що вже ніхто нічого не купує? :)
Підскажіть чи зараз десь є уцінки нормальні, чи зимою взагалі не вартує купляти?
Р.С. з маленькою дитиною самій в пошуках важко 18
 
StorczykДата: Понедельник, 09.12.2013, 12:48 | Сообщение # 265
ЧОКНУТЫЙ ОРХИЕВОД
Группа: ГЛАВНЫЙ МОДЕРАТОР
Сообщений: 1886
Репутация: 177 []
Статус: Никого нет дома
Город: Львов
Награды: 99
margo2012, привіт! Зважаючи, яка зима - при плюсовій температурі можна. Особисто беру на нижньому Шуварі, бо живу поблизу:

Цитата Storczyk ()
Поповнюю колекцію орхідей переважно на ОРСП «Шувар» (м. Львів, вул. Хуторівка, 4-б), а саме в таких крамницях:

Квітковий Дім . Непоганий вибір фаленопсисів у подарунок протягом року. Зустрічаються дендробіум нобіле, зрідка - камбрії, ванди, цимбідіуми (особливо навесні). Адекватна уцінка відцвілих орхідей за принципом «ціна-якість». Іноді виставлють стелажі з уціненими орхідеями надвір навпроти крамниці «Елітфлора» - тоді розмітають, як гарячі пиріжки. Славиться рослинами-крупномірами. Працює з 2008 року.
ТзОВ «Тандем» або «Квіти – цілий рік!». Найкращий вибір кашпо, добрив, аксесуарів для орхідей. Найбільший вибір орхідей у дні завозу – понеділок, вівторок. Найнижчі ціни на фаленопсиси залежно від кількості квітоносів. Зустрічаються цікаві сорти орхідей. Існує можливість придбати, залежно від сезону цвітіння, цимбідіум, дендробіум фаленопсис і нобіле, мільтоніопсис, камбрії, пафіопедилум, ванду. У теплі пори року в крамниці досить задушливо, тому часто уцінюють асортимент. Варто відзначити вміння персоналу крамниці на рахунок догляду за орхідеями в процесі їхньої реалізації. Працює з 2010 року.
Дольче Віта. Непоганий вибір фаленопсисів та інших кімнатних квітів у подарунок протягом року. Зустрічаються дендробіум фаленопсис, мільтоніопсис, камбрія, ванда. Найбільший вибір папоротей. Працює з 2012 року.
Квіти (крамниця навпроти «Дольче Віта»). Назва крамниці умовна, оскільки відсутня вивіска, проте фасад розмальований квітковим орнаментом. З осені 2012 року гарний вибір орхідей у подарунок. Оновлення асортименту відбувається щопонеділка. Трапляються цікаві сорти дендробіума нобіле та фаленопсис, а також пропонують різноманітні камбрії, цимбідіуми, пафіопедилуми, аскоценди. Адекватна уцінка відцвілих орхідей або у зв’язку із втратою ними стандарту. Варто відзначити, що персонал уміє доглядати квіти, надати консультацію, а також дбайливо упакувати покупку. Найнижчі ціни на добрива.
Троянда. Великий вибір фаленопсисів розмірів Extra Size, Midi Size, а також Mini Size. Часто трапляються рідкісні та цікаві сорти фаленопсиса. Варто відзначити, що часто пропонують каскадні та фарбовані фаленопсиси. Крамниця вирізняється оригінальними кашпо для орхідей із пластику, які ставлять на підлогу. Відцвілі орхідеї пропонують за півціни. Працює з 2012 року.

При нагоді також цікавлюсь ними в гіпермаркетах «Нова Лінія» (м. Львів, вул. Щирецька, 7), «Praktiker» (с. Сокільники, вул. Стрийська, 30), «Ашан» (с. Сокільники, вул. Стрийська, 30), «Епіцентр К» (м. Львів, вул. Городоцька, 302), а також в супермаркеті «Сільпо» (м. Львів, просп. Червоної Калини, 62) в періоди акцій


Взимку хоч і море уцінок всюди та відносно низькі ціни на орхідеї, але прискіпливо вибирайте і дбайливо упакуйте їх, як будете нести додому. Від себе додам, що недавно в крамничці "Троянда" помічені волохаті воші (від рос. мучнистый червец) саме на міні-фаленопсисах до решти крамниць наразі претензій не маю.


Keep Calm And Grow Orchids

Сообщение отредактировал Storczyk - Понедельник, 09.12.2013, 12:48
 
margo2012Дата: Понедельник, 09.12.2013, 13:55 | Сообщение # 266
ЗАГЛЯНУВШИЙ
Группа: ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
Сообщений: 32
Репутация: 0 []
Статус: Никого нет дома
Город: Львов
Награды: 0
Цитата Storczyk ()
недавно в крамничці "Троянда" помічені волохаті воші


а я там минулого тижня на уцінці 2 катлейки собі взяла по 20 грн. (треба було всі 4 забрати) , одна з них ще цвіла, інша відцвітала. За такі гроші стан супер, в одної корінці трохи гнилі були, то почистила і обробила.Комах не знайшла, добре що зразу пересаджувала. Коли купуєте якісь новинки, то обробляєте зразу від шкідників?
 
StorczykДата: Понедельник, 09.12.2013, 15:08 | Сообщение # 267
ЧОКНУТЫЙ ОРХИЕВОД
Группа: ГЛАВНЫЙ МОДЕРАТОР
Сообщений: 1886
Репутация: 177 []
Статус: Никого нет дома
Город: Львов
Награды: 99
margo2012, останній раз була 29.11.2013 після обіду там, катлей не було 54 Взяла фаленопсиси міні Jiaho's Pink Girl та Tzu Chiang Glint (на якому й виявила уже вдома).

Вам з катлеями пощастило ^_^ Значить їх таки возять у Львів А якого кольору приблизно були? 55

Стараюсь брати максимально здорові рослини, ставлю в карантин для адаптації, пересаджую в разі потреби. А з такими шкідниками вперше (з 2011 року) зіткнулась 54 , коли всіх вчора поливала.


Keep Calm And Grow Orchids
 
margo2012Дата: Понедельник, 09.12.2013, 15:55 | Сообщение # 268
ЗАГЛЯНУВШИЙ
Группа: ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
Сообщений: 32
Репутация: 0 []
Статус: Никого нет дома
Город: Львов
Награды: 0
мені дали дєточку лобіля в подарунок зі щитовкою 15 заразила всі рослини в себе. завтра планую йти в бій з ними!!!!

то я тепер після вивчення форуму всіх шкідників знаю в лице поки свого знайшла.
та що цвіла білого кольору з світлою жовтою серединкою, і оранжева з темнішою серединкою(квіти були сухі, тому не знаю точного кольору)
квітка не одна а декілька менших. буду мати час то пошукаю в назвах які точно))) бо в цій справі початківець і не розбираюся 55
їхала в той магазин за горщиками)))
 
StorczykДата: Понедельник, 09.12.2013, 19:07 | Сообщение # 269
ЧОКНУТЫЙ ОРХИЕВОД
Группа: ГЛАВНЫЙ МОДЕРАТОР
Сообщений: 1886
Репутация: 177 []
Статус: Никого нет дома
Город: Львов
Награды: 99
margo2012, по опису гарні квітки 57 в мене ще жодної нема, наразі цікавлюся ними, чи варто успіхів у війні з непроханими гостями!! Я теж на варті

Keep Calm And Grow Orchids
 
LediannДата: Понедельник, 09.12.2013, 19:25 | Сообщение # 270
ПУСКАЮЩИЙ КОРНИ
Группа: СВОЙ ЧЕЛОВЕК
Сообщений: 382
Репутация: 26 []
Статус: Никого нет дома
Город: Львов
Награды: 33
margo2012, %) %) %) за 20 грн.катлейки,оце пощастило.
 
Форум » Магазины в которых мы бываем » Магазины и всё что связано с продажей орхидей » де у Львові купуємо орхідеї (магазини, гуртовні і.т.д)
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024